پارکت لمینت ارزان بهتر است یا پارکت لمینت با کیفیت و مقاوم؟
پارکت لمینت ارزان بهتر است یا پارکت لمینت با کیفیت و مقاوم؟

یکی از اصلی‌ترین تغییرات در فضای داخلی منزل که می‌تواند روی حال و هوای کلیِ دکوراسیون خانه هم  اثر زیادی داشته باشد عوض کردن پوشش کف است. پوشش کف اگر به درستی انتخاب شود می‌تواند هماهنگی خاصی با مبلمان و نورپردازی خانه پیدا کند و محیطی گرم و دوست‌داشتنی را برایتان به ارمغان بیاورد.

اگرچه این تغییرات فقط به ظاهر فضای مورد نظر ختم نمیشود و کیفیت محصولی که به کار میگیرد هم بسیار در این مسئله مهم است. بسیاری از کسانی که بدنبال پارکت لمینت اند، به کیفیت بی توجه اند و معیار اصلی خود را، قیمت آن قرار میدهند و با خرید یک جنس ارزان ولی بی کیفیت، انتظاراتشان از یک پارکت خوب از بین می رود.

کفپوش پارکت لمینت از آن دسته محصولاتی ست که کیفیت در آن مهم ترین رکن است و در صورت خرید جنس بی کیفیت، مشکلات و زیان هایی به بار می آورد و شما وادار به هزینه مجدد می شوید.

در پارکت لمینت کورنوپل از بهترین متریال بکار گرفته شده و کیفیت آن کاملا تضمین شده می باشد و با وجود کیفیت فوق العاده بالای آن، قیمتی کاملا مقرون بصرفه دارد. این پارکت لمینت دارای کلاس سایش AC4  می باشد که علاوه بر منزل مسکونی، برای فضا های اداری و تجاری هم کاملا مناسب و مقاوم و با دوام می باشد.

جهت اطلاع از قیمت روز فروش پارکت لمینت کورنوپل و دریافت مشاوره برای خرید محصولات با ما در تماس باشید:

دفتر مرکزی تهران:

65611842
65611843
65612100