حتماً نمونه های بسیاری از پارکت لمینت  را در فروشگاههای مختلف دیده اید اما شاید به طور دقیق ندانید که مراکز فروش پارکت لمینت در تهران در کدام منطقه ها قرار دارند. پارکت لمینت کورنوپل در شهر تهران چندین نمایندگی دارد که می توانید براحتی پارکت لمینت تان را با رنگ و طرح دلخواه خریداری کنید. اگر شما هم قصد خرید پارکت لمینت را دارید، حتما تا انتهای این راهنما با ما همراه باشید.

نمایندگی فروش پارکت لمینت کورنوپل در تهران

کورنوپل معروف ترین و با کیفیت ترین برند پارکت لمینت است و این مسئله بطور واضح از جزئیات و ویژگی های منحصر بفرد آن قابل درک است. گروه بازرگانی توافق، مرکز پخش و فروش پارکت لمینت از برند کورنوپل می باشد و همانطور که گفتیم چندین نمایندگی خرید پارکت لمینت در تهران وجود دارد تا تمامی متقاضیان خرید پارکت لمینت کورنوپل به آسانی به محصول مد نظرشان دست پیدا کنند.

 

خرید پارکت لمینت در تهران

این کفپوش با مزایای بسیاری که نسبت به دیگر پوشش های کف دارد به یکی از پرفروش ترین ها در این صنعت تبدیل شده و از بهترین گزینه هایی محسوب می شود که میتواند دکوراسیون منزل یا محیط های دیگر را دگرگون کند. پارکت لمینت با اینکه کفپوشی مقرون بصرفه و ارزان تر از پارکت چوبی است در عین حال کیفیت بالایی دارد و یک گزینه مناسب و اقتصادی  برای پوشش کف به حساب می آید و شما میتوانید جهت خرید پارکت لمینت در تهران میتواند به نمایندگی های فروش در این شهر مراجعه کنید.

 

مزایای خرید پارکت لمینت در تهران

پارکت لمینت کورنوپل ارائه شده در تهران از مزایای متعددی برخوردارند اعم از اینکه آن یک کفپوش بادوام و کاملا مقاوم به شمار می رود، در برابر تغییر رنگ مقاوم است و کم رنگ نمیشود، حتی در برابر نور. شیوه نگهداری آسان و راحت از دلایلی ست که خیلی از متقاضیان خرید پارکت لمینت آن را مبنای خرید خود قرار دادند. همچنین پارکت لمینت نسبت به سایر پوشش های کف صرفه اقتصادی بیشتری دارد و اگر بدنبال پارکتی با ظاهر چوبی اما با قیمتی مناسب تر هستید، به هیچ وجه پارکت لمینت کورنوپل را از دست ندهید چرا که بهترین گزینه برای شماست.

 

قیمت پارکت لمینت در تهران

پارکت های لمینت در دو نوع ساده و شیاردار قابل عرضه اند و قیمت نوع شیاردار این کفپوش حدود 10 تا 20 درصد بالاتر از پارکت لمینت ساده می باشد که کاملا عادی است. برخی از لمینت ها از چندین نظر  با هم کاملا متفاوت اند ولی تفاوت آنها در مواد تشکیل دهنده آنچنان زیاد نیست و تقریبا مشابه است. از آنجایی که پارکت لمینت با استاندارد AC رده بندی میشوند، بر این اساس هر چه Ac پارکت لمینت بالاتر باشد قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. شما میتوانید در جهت دریافت لیست قیمت خرید پارکت لمینت کورنوپل در تهران با نمایندگان فروش در تهران در تماس باشید.