یکی از شهر های که در آن پارکت لمینت عرضه و اجرا میگردد، شهر شیراز است . نمایندگی موجود در شیراز پارکت لمینت کورنوپل را در رنگ و طرحبندی های متنوعی به متقاضیان خرید پارکت لمینت ارائه میدهد.

همانطور که می دانید پارکت لمینت یکی از بهترین گزینه هایی محسوب می شود که دکوراسیون را دگرگون کند و این کفپوش با مزایای بسیاری که نسبت به دیگر پوشش های کف دارد باعث شده تا مشتریان بیشتری به سمت پارکت لمینت سوق پیدا کنند.

نمایندگی فروش پارکت لمینت کورنوپل در شیراز

با توجه به تقاضای زیاد مشتریان در خصوص خرید پارکت لمینت، تولیدی های زیادی شروع به ارائه این محصول کردند. از بین برند های موجود در بازار، کورنوپل جزو بهترین هاست و محصولات خود را با بهترین و با کیفیت ترین متریال عرضه میکند.

پارکت لمینت در شیراز میتواند در دکوراسیون داخلی خیلی از مکان هایی مانند منازل، فروشگاه ها و ... بکار گرفته شود. پارکت لمینت ها بدلیل دارا بودن خواص  ظاهری  منحصر بفرد بخوبی در جهت زیبایی این مکان ها بکار می روند و ظاهر مشابه آن به چوب طبیعی، آرامش و گرمای خاصی به محیط القا میکند.

خرید پارکت لمینت در شیراز

پارکت لمینت کورنوپل ارائه شده در شیراز دارای کلاس AC4 مي باشد که در مکان هایی اعم از اتاق خواب ، اتاق نشیمن، آشپزخانه و حتی فضاهای اداری و حتی فروشگاها قابل استفاده است در مقابل فشار های وارده عادی در این مکان ها کاملا مقاوم است. پارکت لمینت نسبت به سایر پوشش های کف صرفه اقتصادی بیشتری دارد گزینه ای کاملا مناسب برای متقاضیان خرید پارکت لمینت در شیراز محسوب می شود.

پارکت لمینیت شیاردار شیراز

این مدل از پارکت لمینت در شکل ظاهری تفاوت هایی با دیگر  پارکت لمینت ها دارد و در نگاه اول حس پارکت چوبی طبیعی را منتقل میکند. این کفپوش دارای شیار هایی در هر تایل می باشد که آن را همانند پارکت طبیعی جلوه می دهد. جنس پارکت لمینت شیار دار همانند سایر پارکت لمینت ها از HDF می باشد که بهترین و با کیفیت ترین لایه ای ست که در لمینت میتوان بکار گرفت.

مزایای پارکت لمینت شیاردار

در پارکت لمینت شیاردار درز های طبیعی قابل مشاهده ست که هم تحمل فشار را بیشتر خواهد داشت  وهم جای خط و خطوط در آن بسیار کمتر دیده خواهد شد. بدلیل وجود فواصل میان تایل ها، انقباض و انباسط های در اثر گرما و سرما، باعث ایجاد هیچ گونه تغییر در ظاهر پارکت لمینت شیاردار نخواهد شد.

قیمت پارکت لمینت شیاردار در شیراز

قیمت پارکت لمینت شیاردار نیز بسیار پایین تر از هزینه پارکت چوبی می باشد که این امر سبب جذب علاقمندان زیادی نبست به این نوع کفپوش شده است. اما در مقایسه با پارکت لمینت ساده ، لمینت شیاردار قیمت بالاتری دارد و شاهد افزایش قیمت 10 تا 20 درصدی می باشیم که کاملا عادی است. جهت اطلاع از لیست قیمت خرید پارکت لمینت شیاردار با ما در تماس باشید.

قیمت پارکت لمینت در شیراز

شما می توانید انواع پارکت لمینت را در رنگ و طرح های متنوع با بهترین و اقتصادی ترین قیمت موجود در بازار همراه با کیفیت بالای این محصول، از نمایندگان فروش گروه بازرگانی توافق خریداری کنید.

قیمت این محصول در بازار روزانه در نوسان است، چنانچه قصد خرید پارکت های لمینت را دارید می توانید با تماس با نمایندگان فروش پارکت لمینت برند کورنوپل از قیمت روز محصولات ما با خبر شوید.