فروش پارکت لمینت در بندرعباس

یکی از عوامل موثر در دکوراسیون داخلی، کفپوش آن است و از آنجایی که در دید مخاطب است، انتخاب درست نوع و رنگ و طرح آن در جذابیت دکوراسیون و فضایتان بسیار تاثیرگذار خواهد بود. یکی از معروف ترین کفپوش های جهان  کفپوش پارکت لمینت است که به دلیل مزایای متعددف بسیار در میان مردم محبوب شده و روزانه تقاضا برای خرید پارکت لمینت افزایش پیدا میکند.

فروشگاه پارکت لمینت در بندرعباس

خریدارانی که بدنبال پارکت لمینت در بندرعباس میباشند، براحتی میتوانند به فروشگاه نمایندگان ما در این شهر مراجعه کنند. نمایندگان فروش پارکت لمینت در بندرعباس با کیفیت ترین محصولات را از برند کورنوپل در اختیار شما قرار میدهند و با قیمت مناسب شما را راضی نگه می دارند. جهت دریافت اطلاعات فروشگاه پارکت لمینت در بندرعباس کلیک کنید.

خرید انواع پارکت لمینت در بندرعباس

گروه بازرگانی توافق آماده عرضه انواع پارکت لمینت ساده، شیاردار، شیاردار اروپایی و شیاردار ترکیه ای به تمامی مشتریان می باشد و شما میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه تان بهترین نوع آن را برگزینید. شما میتوانید برای مشاهده سمپل های پارکت لمینت و مشاهده رنگ و طرح های این محصول به نمایندگان فروش پارکت لمینت از برند کورنوپل در بندرعباس مراجعه کنید و همچنین در خصوص انتخاب کفپوش مناسبف مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.

پارکت لمینت مقاوم در بندرعباس

پارکت لمینت های موجود در بازار دارای کلاس سایشی متفاوت می باشند که به این معنی است که هر نوع پارکت مقاومت متفاوتی از خود نشان میدهد بطور مثال پارکت لمینت دارای کلاس سایشی AC1  یا AC2 برای ممکان های با تردد کم مناسب است اما پارکت لمینت کورنوپل دارای کلاس سایشی AC4 میباشد که برای مکان های پرتردد بسیار مناسب است و مقاومت بالایی در برابر ضربه،گرما و ... دارد.

قیمت پارکت لمینت در بندرعباس

در زمینه کفپوش، پارکت لمینت گزینه ای کاملا اقتصادی به شمار می رود زیرا با اینکه ظاهری کاملا مشابه به پارکت چوبی دارد، از آن ارزان تر است و در مقایسه با دیگر کفپوش ها، یک کفپوش لوکس و جذاب به حساب می آید. متقاضیان خرید پارکت لمینت در بندرعباس میتوانند جهت دریافت لیست قیمت و خرید انواع پارکت لمینت کورنوپل با نمایندگان فروش پارکت لمینت در بندرعباس تماس بگیرند و به فروشگاه پارکت لمینت در بندرعباس مراجعه کنند.