اگر بدنبال خرید پارکت لمینت های برند کورنوپل در آمل هستید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا به بهترین و معتبر ترین فروشگاه های پارکت لمینت در آمل دسترسی پیدا کنید.

فروشگاه پارکت لمینت در آمل

همانطور که میدانید گروه بازرگانی توافق بزرگترین مرکز پخش و فروش پارکت لمینت از برند کورنوپل در ایران است و نمایندگی های متعددی در شهر های ایران دارد که یکی از نمایندگی های آن در شهر امل مازندران میباشد که با کیفیت ترین پارکت لمینت ها را با مناسب ترین قیمت به شما مشتریان گران قدر ارائه و عرضه میکند.

 

مزایای خرید پارکت لمینت در آمل

مشتریانی که خواستار خرید پارکت لمینت کورنوپل از نمایندگی های موجود در آمل هستند باید با مزایای متعدد این محصول هم آشنا شوند. پارکت لمینت کورنوپل دارای مقاومت بالایی است و از آنجایی که کلاس سایشی AC4   را دارا می باشد در مکان های پرتردد هم قابل استفاده است و مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. دلیلی که این کفپوش بسیار در میان مردم محبوب شده نظافت آسان آن است که میتوان از این مورد به عنوان بزرگترین مزیت آن یاد کرد.

انواع پارکت لمینت در آمل

پارکت لمینت کورنوپل دارای انواع متفاوتی است که مشتریان میتوانند با توجه به سلیقه و نیازشان موردی که مناسب تر است را برگزینند. پارکت لمینت کورنوپل در انواع ساده و شیاردار ، شیاردار اروپایی و شیاردار ترکیه ای قابل عرضه اند. پارکت لمینت شیاردار نسبت به پارکت لمینت ساده ظاهری مشابه تر به پارکت چوب طبیعی دارد که همین دلیلی منطقی برای علاقمندی خریداران به پارکت لمینت شیاردار میباشد.

خرید پارکت لمینت در آمل

پارکت لمینت نسبت به  پارکت چوبی قیمت پایین تری دارد و مقرون به صرفه تر است اما این کاهش قیمت دلیل بر کیفیت پایین آن نیست و در واقع در برابر خیلی از عوامل مقاومت خیلی بالایی دارد و در مقایسه با پارکت چوبی عملکرد بهتری دارد به همین دلیل به متقاضیان خرید پارکت لمینت در آمل پیشنهاد میکنیم که در خصوص انتخاب کفپوش مناسب و با کیفیت، پارکت لمینت را برگزینند.

قیمت پارکت لمینت در آمل

همانطور که اشاره کردیم پارکت لمینت دارای انواع متفاوتی میباشند و به همین دلیل قیمت ها هم کمی متفاوت اند. در کل پارکت لمینت قیمت پایین ترین نسبت به پارکت چوبی دارد و در میان پارکت لمینت ها نوع شیاردار قیمت بالاتری دارد. شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت خرید پارکت لمینت در آمل با نمایندگان فروش ما در تماس باشید.