گروه بازرگانی توافق ( کورنوپل ) به عنوان یک شرکت قدیمی و با سابقه در زمینه فروش کاغذ دیواری،پارکت ،لمینت وطراحی دکور فعالیت می کند و توانسته برای بیش از چهار دهه توجه مشتریان را به خود جلب کند. سایت ما مرتب بروز رسانی میشود و از آنجایی که گروه ما فقط محصولات کاغذ دیواری انبار خود را می فروشد امکان عرضه بی واسطه را برای مشتریان فراهم کرده و اینکه هر کالایی که در سایت گذاشته می شود صد درصد موجود هست و در سریعترین زمان ممکن به دست مشتری می رسد.ما بر آنيم تا رهبر بازار در حوزه دکوراسیون بوده و پيشتاز در ارائه محصولات با كيفيت بالا باشيم.
چشم اندازهای ما
این شرکت با تکیه بر پرسنل متخصص در حوزه دکوراسیون داخلی و مدیریت با هدف کسب رضایت مشتریان و ایجاد ارزش افزوده و ارائه محصولات با کیفیت و افزایش درجه سهم خود در بازار کاغذ دیواری،کف پوش ،پرده و.... و دستیابی به رشد پایدار و اقتصادی گام برداشته است.
اهداف مدیران
اهداف مدیران این مجموعه ایجاد فضایی زیبا و دلنشین با استفاده از انواع محصولات

باکیفیت از سراسر جهان و بالاترین سطح خدمات رسانی و ارائه ایده هایی ناب می باشد امید آن داریم تا با استفاده از تجربه، تخصص و خلاقیتمان بهترین نتیجه را کسب نماییم.
سخن آخر
ما به منظور برآورده کردن نیاز های مشتریانی که بیشترین تقاضا را دارند،تمایل داریم در صدر دامنه مد باشیم.امیدواریم که با کمک ما بهترین ها را برای خود پیدا کنید.