انواع کفپوش ها
انواع کفپوش ها

کفپوش pvc

جنس کفپوش های pvc از پلی وینیل کلراید می باشد. این کفپوش بسیار انعطاف پذیر بوده و در واقع از چند لایه که به یکدیگر فشرده شده اند ساخته می شوند  و در انواع و طرح های مختلف، رنگ های متفاوت و مدل قطعه ای و رولی در بازار موجود اند. کفپوش پی وی سی بسیار سبک و مقاوم در برابر آب و ضربه هستند و قیمت مناسب و به صرفه ای دارند و میتوان گفت ارزش خرید دارند.

کفپوش لمینت

کفپوش پارکت لمینت از الیاف فشرده HDF ساخته شده و توسز کلیک ها یا قفل لمینت به هم وصل میشوند و در نهایت یک نصب و اجرای آسان را به ارمغان می آورند. این کلیک ها بصورت نر و ماده در هم قفل میشوند و اجازه نفوذ آب و هیچ موادی به لایه های درونی لمینت را نمی دهد. هم چنین این پارکت از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه، آب، نور و ... دارد که همین موارد به علاوه قیمت مناسب آن، پارکت لمینت را به بهترین گزینه برای متقاضیان خرید کفپوش تبدیل کرده.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی دارای دوام و مقاومت فشاری خیلی خوبی هستند و نظافت و تمیز کردن آن ها به راحتی انجام میگیرد و همچنینی سطح این کفپوش آنتی باکتریال می باشد و خیالتان از نطر بهداشتی بودن آن راحت خواهد بود به همین دلیل این کفپوش بیشتر در فضا ها و محیط های صنعتی یا درمانی نظیر بیمارستان مورد استفاده قرار میگیرند.

کفپوش پارکت چوبی

پارکت چوب طبیعی از بهترین عایق های کف محسوب میشود و این چوب طبیعی باعث ایجاد حس گرما و صمیمیت در فضا میشود. این کفپوش با آن که طرفداران زیادی دارد اما از معایبی هم برخوردار است که خریداران، پارکت لمینت را به آن ترجیح می دهند. بعنوان مثال این پارکت در مقابل آب و رطوبت مقاومت خیلی خوبی از خود نشان نمیدهد.

کفپوش موکت

این کفپوش بسته به طرح و رنگی که شما انتخاب میکند بر روی دکوراسیون منزل یا محیط تان تاثیر مستقیم میزارد و میتواند خانه تان را بزرگتر، گرم تر یا حتی شلوغ تر نشان بدهد. این کفپوش دارای تنوع گسترده است و با توجه به دکوراسیون تان میتوانید هر طرح و رنگی که میخواهید و می پسندید را انتخاب کنید و خیلی راحت آن را اجرا کنید.

 بهترین کفپوش

پارکت لمینت بدون شک بهترین گزینه میان این کفپوش ها می باشد و نمای شیک و لوکسی به منزلتان خواهد  داد و حتی اگر منزل تان را بخواهید تغییر دهید، براحتی میتوانید این پارکت را جابه جا کنید. از آن جایی که پارکت لمینت نصب راحتی دارد و از مزایای متعددی هم برخوردار است، خریداران این پارکت روزانه افزایش پیدا میکند.