آیا ممکن است زیر پارکت لمینت سوسک و حشره بیفتد؟
آیا ممکن است زیر پارکت لمینت سوسک و حشره بیفتد؟

از آنجایی که پارکت لمینت مزایای متعددی دارد خیلی از خانواده ها، شرکت ها و موسسات علاقمند به خرید این پارکت هستند و هر خریداری تمایل دارد محصولی که خریداری میکند یک جنس با کیفیت باشد و با دوام بالا بتواند برای سال ها از آن استفاده کند.

اما یک مسئله ای با توجه به تجربیات مردم در مورد پارکت ها ذهن خریداران پارکت لمینت را درگیر میکند، آن هم نفوذ حشرات و موریانه و سوسک به لایه های زیرین پارکت میباشد و از آنجایی که مشاهده میشود که خیلی از خریداران حول این موضوع تحقیق میکنند پس میتوان گفت مسئله پر اهمیتی است و باید مقاومت پارکت لمینت کورنوپل را در برابر این مشکل بطور کامل شرح داد.

پارکت های چوبی در گذشته مورد استفاده گسترده ای قرار می گرفتند این پارکت ها از جنس چوب طبیعی اند و شاید فکر کنید بدلیل طبیعی بودن چوب است که موریانه به آن نفوذ میکند در صورتی که اگر چوب طبیعی بکار گرفته شده در پارکت، مواد مغذی کمتری برای موریانه داشته باشد و مقاومت بالاتری داشته باشد مثل پارکت هایی که از جنس چوب بلوط،سرو و سدار اند و بندرت در معرض موریانه و حشرات قرار میگیرند. با این حال باید نکات نگهداری از پارکت رعایت شود و هر چندوقت سم پاشی انجام شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود که همه اینها ممکن است برای خیلی از خریداران پردردسر باشد به همین دلیل است که اولین پیشنهاد ما به متقاضیان پارکت لمینت می باشد.

پارکت لمینت دارای مقاومت بسیار بالاتری در برابر حشرات،سوسک و موریانه میباشد آن هم بدلیل مواد ترکیبی مقاومی ست که در آن بکار برده شده و همچنین زیر سازی درست و مناسب و بکاربردن فوم سایلنت در زیر پارکت لمینت تمام نگرانی ها را بر طرف خواهد کرد و براحتی میتوانید از پارکت لمینت حتی در محیط های شرجی و گرم استفاده کنید بدون اینکه به خطر نفوذ سوسک و موریانه به درون آن فکر کنید. در نهایت حتی اگر سوسک و موریانه به دلایل دیگر توانستند به پارکت لمینت نفوذ کنند خیلی راحت میتوان با سم پاشی آن ها را از بین برد.